تعدادی از سوالات متداول که ممکن هست برای شما نیز پیش امده باشد :
1- چرا قیمت‌های سایت گردالو نسبت به سایتها یا فروشگاه های مشابه پایین تر هست؟
گردالو به منظور خدمات بیشتر و گسترده تر سعی بر فروش با کمترین قیمت ممکن داشته و با حذف واسطه ها توانسته کالاها را با قیمت تمام شده کمتری آماده کند و با کمترین سود ممکن آنها را عرضه کند که تقریبا تمامی محصولات در این سایت قیمتهای نسبتا کمتری به رقبای خود دارد.


2- چگونه به گردالو اعتماد کنیم ؟
چندین سال سابقه فعالیت در عرصه فروش بهترین اسباب بازی ها اولین دلیل برای اعتماد به گردالو هست.
همچنین فروشگاه اینترنتی گردالو دارای جواز کسب از وزارت صنعت و معدن میباشد و همچنین سایت گردالو دارای نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین نماد ساماندهی می باشد که دلیلی برای اعتماد به سایت گردالو هست. 


3- روشهای ارسال ؟
ارسال با پست با هزینه 50 هزار تومان مدت زمان ارسال 3 تا 5 روز کاری (البته لازم به ذکر است ارسال برای مناطق خاص، مانند جزایر و ... از 5 الی 10 روز کاری زمان می برد)
 ارسال با تیپاکس با هزینه 100 هزار تومان مدت زمان ارسال 1 تا 3 روز کاری (البته لازم به ذکر است ارسال برای مناطق خاص، مانند جزایر و ... از 5 الی 10 روز کاری زمان می برد)


5- روش های پرداخت چگونه است ؟
روش اول : روش های پرداخت به صورت آنلاین و از طریق درگاه معتبر بانکی


روش دوم :
از طریق واریز به شماره کارت:
5892-1014-6960-9388    بانک سپه    اردلان گرانمایه


6- سفارشات چه زمانی ارسال می شود ؟
تمام سعی و تلاش ما بر این بوده است که سفارش در سریع ترین زمان ممکن به خریدار تحویل گردد و تقریبا تمام سفارشاتی که تا ساعت 16 ثبت می گردد در اولین روز کاری تحویل اداره پست و ارسال خواهد شد.


7- چگونگی دریافت گزارشات و شماره رهگیری پستی ؟
کد رهگیری پستی چند ساعت بعد از اینکه تحویل اداره پست شود توسط پیامک برای خریدار ارسال خواهد شد و شما می توانید جهت پیگیری محصول خود کد رهگیری را در سایت اداره پست با آدرس : https://ebazar.post.ir/Tracking/Index پیگیری نمایید .